У Києві відбувається чемпіонат з акробатичного рок-н-ролу (РЕПОРТАЖ)

  350 танцюристів з дев`яти регіонів України прибули до Києва на чемпіонат з акробатичного рок-н-ролу. Він відбувається раз на рік, і танцюристи змагаються у різних категоріях, найбільшою з яких є дитяча.
  51 такт за хвилину. Такого неймовірного темпу досягають танцюристи акробатичного рок-н-ролу. Зізнаються - це дуже складний вид спорту. Усі рухи мають бути надзвичайно точними, - професійне журі зауважить найменші відхилення. А крім того, щоб заробити бали, їм ще й необхідно виконувати складні акробатичні трюки.

  Марія Кудренкова: "Найважче, що є у "Юніорах" - це елементи акробатики, ми вже звикли до фізичних навантажень і акробатика нам видається поки що найважчим у нашому виді спорту".

  Анастасія Лущик: "Страшно, що не так піде елемент, у висоті не те зробиш. Це все непередбачувано. Зробиш якусь маленьку помилку і завалиш елемент. Тому головне все зробити чисто і правильно".

  Проте складні трюки - то для майстрів. Малечі ж потрібно насамперед відчувати ритм. Організатори твердять: починали танцювати рок-н-рол варто з 5 років. Дев`ятирічний Сашко навчається уже кілька років, каже, - мріє стати професійним танцюристом.

  Саша Кирисюк: "Акробатику ми ще не танцюємо, але я хочу танцювати. А потім хочемо перейти в "Юнаки" і там костюми будуть гарні ще".

  Рок-н-рол обов`язково танцюють у парі. При цьому, до кожного із партнерів - вимоги особливі.

  Лариса Філімонова, президент федерації акробатичного рок-н-ролу України: "Дівчатка повинні бути дуже красивими, стрімкими, "тонкими і звонкими", а хлопчики повинні бути сильними мужніми і дуже рішучими".

  Щоправда, додає фахівець, кожен може навчитися цього танцю, було б лише бажання. Самі ж учасники змагань зізнаються: рок-н-рол для них уже не просто спорт, це - спосіб життя.

  Олена Угрин, Максим Петраков, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.89Мб)
  Попередній матеріал
  На Закарпатті триває фестиваль "Золотий нарцис" (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  ОПЗ таки продадуть, Тимошенко обіцяє найпрозорішу приватизацію за роки незалежності
  Теги:
  Loading...