У Києві відбулось міжнародне шоу ілюзіоністів

  Видатні маги з восьми країн з’їхалися до України. Шоу ілюзіоністів такого рівня у Києві відбулося уперше. На сцені оживали предмети, зникали люди та літали ковдри.

  Таємничі зникнення, перевтілення, фокуси та екстремальні трюки на одній сцені. Маги з восьми країн приїхали дивувати українців. Бельгієць Аарон Кроу публіку ледь до інфаркту не довів. Спочатку розплавленим воском залив собі очі. Потому наосліп гострим мечем розрізав кавуна на голові у незнайомки.

  Глядачка: "Я, например, не понимаю, что происходит, и каким образом они всё это делают. Но детям очень интересно".

  Глядач: "Це велика таємниця чарівного світу".

  Секрет свого номера маги з Латвії не приховують. Їм для шоу з бульбашками треба до ста літрів мильного розчину. Створюють його власноруч та за оригінальним рецептом. Такому рідкісному вантажу вітчизняні прикордонники здивувалися.
   
  Дейс Пеццолі, ілюзіоністка: "Таможенники нам доверяли. Они спросили: "Что это?" Мы говорили - состав для пузырей, показывали буклетик. О, как прекрасно, вас пригласили сделать шоу".

  Француз Джон Жарі для своєї магії таких велетенських аксесуарів не потребує. Ілюзіоніст переконує: чаклувати здатний навіть його телефон.

  Є що показати й вітчизняним чародіям. Цей номер із таємничим зникненням дівчини бачили глядачі двадцяти восьми країн. В Україні маги виступають украй рідко.

  Віталій Горбачевський, ілюзіоніст: "То, что мы сейчас можем себя показать именно здесь, на Родине, очень важно для нас. Вот, дать эту радость, которую весь мир имеет, принимает и может этим наслаждаться, а наши люди как-то обделены были, мне кажется".

  Організатори шоу обіцяють виправити цю помилку. Магічну компанію планують зібрати ще. Американець Майк Майклс уже погодився. Каже, українська зима та кучугури не залишили його байдужим, проте, в гості воліє приїждати, коли на вулиці потеплішає.

  Майк Майклс, ілюзіоніст: "Я мешкаю у Лас-Вегасі. Такої морозної зими ще не бачив. Одяг узяв не по погоді, страшенно змерз. Утім, все одно можу зізнатися: I love Ukraine".

  Людмила Голоднік, Олексій Іванченков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Цьогорічну церемонію вручення "Греммі" присвятили пам`яті Вітні Х`юстон
  Наступний матеріал
  Амстердамський аеропорт евакуювали через терористичну загрозу
  Теги: