У Києві вдруге виступив ірландський гітарист Гарі Мур

  Дві години віртуозної гри на гітарі, романтичні балади та справжні блюзові хіти. У Києві вдруге за 30 років музичної кар`єри із єдиним концертом виступив легендарний ірландський гітарист Гарі Мур.

  А ще він заспівав рок-композиції із кельтськими мотивами. У запису їх можна буде почути лише навесні наступного року. 
  Афіші його концертів "Палац Україна" прикрашають вже удруге. Гітарних справ майстер - ірландська легенда блюзу - Гарі Мур до України вперше приїздив три роки тому. На другий його концерт у Києві фанати з`їжджаються звідусіль. Відстань для них - не проблема. Заради кумира долають і дві тисячі кілометрів.  

  Андреас: "Из Бонна, из Германии специально приехал посмотреть концерт, потому что к сожалению Гарри Мур не приезжает в Германию".

  Слухачі Гарі Мура - люди різного віку та різних музичних вподобань. До концертного залу сходяться і любителі хард-року, і романтичних балад, і, звичайно, фірмового мурівського блюзу. 

  Фанатка: "Представители любого возраста могут найти  что-то такое в его творчестве, что затронит их душу. Когда слушаешь его, хочется летать и петь с ним вместе".

  Ближче до початку виступу холом Палацу Україна крокують і віп-персони. Тут і британський рок-музикант Шон Карр з дружиною - Євгенією Тимошенко та народний артист України Павло Зібров. Останній каже: квитки на короля білого блюзу придбав би за будь-які гроші.

  Павло Зібров: "Він і є король, кращого я навіть не знаю. Я кажу - мені подобаються двоє - Сантана і він - все!" 

  А от серед вподобань колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка - окрім Мура, ще і Джо Кокер. Легендарну "You can leve your hat on" у Києві почув ще минулого тижня. Тепер прийшов згадати буремні студентські роки.  

  Юрія Луценко: "Для мене це музика моєї молоді, асоціюється з дискотекою, де я був навіть директором. і де познайомився зі своєю майбутньою дружиною".

  Диски Мура розмітають - не скупляться. Тут чи не все - за 30 років музичної кар`єри ірландця. А ще десять ексклюзивних автографів. Кожен по півсотні гривень . 

  Віктор, фанат: "В мене є досить багато автографів рок-музикантів старих, з радістю буду мати ще один".  

  А ось це почути можна лише наживо. Гарі Мур до України привіз ще не видані  рок-композиції із кельтскими мотивами.

  Гарі Мур: "Це так званий кельтский рок, я зараз працюю у складі нової групи і граємо ми переважно ірландську музику. На кшталт тої, яку я виконував ще у 80-ті". 

  На сцені - жодних декорацій. Мур у чорній сорочці та джинсах бере іншим. Міняє гітари що не кожної композиції. Із Туманного альбіона він привіз дві фури звукового обладнання та освітлення.  
  Гарі Мур: "З собою в Україну я привіз 5 різних гітар. Але вдома в мене їх понад вісім десятків. І майже всі вони задіяні в моїх концертах".

  Альбом із кельтскими наспівами побачить світ у березні наступного року. Але до того нові ірландські акорди українці зможуть ще почути наживо у Харкові, Дніпропетровську та Одесі.

  Марія Коренюк, Влад Калінін,5 канал. 

  Попередній матеріал
  У ГПУ змінили керівника слідчої групи в справі Ґонґадзе - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Нафтовий танкер зіткнувся з вантажним судном у Ла-Манші
  Теги: