У Києві триває XL МКФ "Молодість" [репортаж, відео]

  Сороковий Міжнародний кінофестиваль "Молодість" відкрився в суботу у Києві. На відкриття прибули французькі знаменитості - актори Софі Марсо і Кристоф Ламбер, Фані Ардан і Жерар Депардьє. Також був російський актор і режисер Володимир Меньшов. Протягом дев`яти днів на фестивалі покажуть більше ніж три сотні фільмів. У конкурсному перегляді - серед інших - українська повнометражна стрічка "Щастя моє" Сергія Лозниці.

  Молодості стукнуло сорок. З нагоди ювілею відкривали кінофестиваль не як завжди у палаці Україна, а в залі ще більш врочистій - Оперному театрі. Не обійшлися і без обовязкового атрибуту -червоної доріжки. По ній бігає керманич фестивалю Андрій Халпахчі. Зустрічає гостей і відганяє від них журналістів.

  Прийшов тільки один. Він же почесний президент фестивалю Віктор Ющенко. Згадує свої з дружиною кіноуподобання.

  В фільмі "Наталі"  знялися Жерар Депардьє і Фані Ардан. Видатну француженку Ющенко міг похвалити особисто. Сидів від неї через одне крісло. І мило гомонів: Де є кіно - там нема мовних барєрів.

  Церемонія відкриття фестивалю двомовна -російсько-французька. Її вели актори - росіянка Рената Літвінова і француз Жерар Депардьє з ціпком. Почесним гостям тут роздавали золотих оленів. Нагороди за внесок у розвиток світового кіномистецтва отримали режисер оскароносного фільму "Москва сльозам не вірить" Володимир Меньшов.

  Солодка парочка Софі Марсо і Крістоф Ламбер. Зіркові актори знялися у фільмі, який відкривав ювілейну "Молодість". Романтична драма "Картагена". Там Марсо грає немічну жінку, а Ламбер колишнього боксера, який її доглядає.

  Щоправда, шановне панство, подивитися фільм відкриття в оперному театрі не змогло. Завадили технічні причини. Тому гостей мали перевезти на перегляд до кінотеатру "Київ". Але церемоніал надто затягнувся. Гурт ВВ і грузинська співачка Ніно Катамадзе розважали гостей. Чи подивився хтось із них в цей вечір кіно, лишилося таємницею.

  Ольга Петрів та Олександр Зименко, 5 канал

    

  Попередній матеріал
  Чешські ЗМІ: історія з Данилишиним не закінчиться для Чехії добре
  Наступний матеріал
  Штовханина на стадіоні у Кенії - 9 загиблих
  Теги: