У Києві свою програму "Інакше" відіграли музиканти російського рок-гурту "ДДТ"

  Ще більше звукових та візуальних ефектів, гучна музика та неймовірна енергетика. У Палаці Спорту у Києві свою програму "Інакше" відіграли музиканти російського рок-гурту ДДТ. Послухати нове творіння Юрія Шевчука - прийшли понад 5 тисяч людей. Серед них і Дар`я Безродна.

  Вони ще навіть не знають, що побачать, але вже вітають свого кумира гучними оплесками та вигуками. Палац Спорту заповнений ущент. Послухати "Інакші" пісні у виконанні ддт прийшли більше ніж 5 тисяч людей.

  У новій програмі Шевчук співає про проблему вибору, важливість самовдосконалення та унікальність людини. Громадянська позиція поета та музиканта вкладена у кожне слово.

  Юрій Шевчук, лідер гурту "ДДТ": "Программа обращена к молодежи. музыка такая жесткая, конфликтная. Иногда она такая мало гармоничная, но задай себе вопрос и ты полетишь. Хоть один опрос. Люди довольствуются банальными ответами, висящими на заборах". 

  Тексти та музику доповнює візуальна частина концерту. Відео під 15 композицій протягом року створювали 70 фахівців: режисери, оператори, дизайнери комп`ютерної графіки. Більшість з них українці. 

  Юрій Костенко, дизайнер: "Где-то около месяца длилась съемка и две-три недели базовый постпродакшн, когда шевчук посмотрел, ему не понравилось, он хотел большего драматизма в действии". 

  За півтори години концерту на 30-метровому екрані глядачі бачать історію перетворення головного героя шевчуківських пісень. Його також зіграв український актор.

  Олексій Сай, художник: "Драмы нет. Это не фильм, но это надо воспринимать как концерт, герой проходит какие-то стадии изменения, развития личности, это процесс мышления героя, не процесс его жизни, его реакция на окружающий мир".

  ДДТ уже презентував нову порограму у Росії та багатьох містах України. І всюди глядачі залишалися задоволеними креативом Юря Шевчука та компанії.  

  Відвідувач: "Программа клссная. От ДДТ такого никто не ожидал".

  Відвідувач: "Шоу наповнено силою, думками быльш агресивними, радикальнышими".

  Відвідувач: "Він прямує проти свого часу, він не бачить сенсу у тому, що робить влада".

  Дар`я Безродна, Андрій Верстюк, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Золотих Оскарів презентували у Лос-Анджелесі
  Наступний матеріал
  Тіло українця знайшли турецькі рятувальники на судні "Вера"
  Теги: