У Києві світові "зірки" класичної музики присвятили концерт українському народу

  У колонному залі Національної філармонії України відбувся концерт "Присвята українському народу". Захід відбувся з нагоди 96-ї річниці проголошення Латвійської республіки.


  Про це 19 листопада повідомили у Міністерстві культури України.

  Як повідомлено, солістами святкового вечора стали зірки латвійської класичної сцени Гіедре Дірванаускайте та Гідон Кремер.

  "Драматичні події в Україні нікого не залишають байдужими. Я музикант, а не політик, але я – людина. Я повстаю проти будь-якої брехні та несправедливості. Це – явне зло, з яким не можна миритися, – сказавГідон Кремер. - Я ніяк не хочу і просто не можу прийняти настрій тих моїх колег та друзів, які схильні піддаватися "бомбуванню". І сьогодні чарівними звуками музики ми сіємо Правду, Добро та Гармонію. Нехай Україна, ця Благословенна земля, що скоріш  відчує  таке очікуване повітря свободи та миру".

  "Музика –  чудовий еліксир для наших поранених душ. Цей концерт, де на одній сцені зійшлися українські та європейські музиканти, дає надію, що "Янголи печалі" возрадуються за мир, відродження і процвітання українського народу.  Я щасливий, що цей вечір ми спільно проводимо з представниками багатьох країн, послами, щасливі вітати дружній латвійський народ, що відзначає свою незалежність. ",-  сказав після концерту міністр культури Євген Нищук.

  Також повідомлено, що концерт відвідали численні представники дипломатичного корпусу, а також представники українського та європейського політикуму.
  Попередній матеріал
  Євросоюз зобов‘язав Сербію ввести санкції проти Росії
  Наступний матеріал
  Британія показала Росії докази перебування її танків в Україні