У Києві стратував ярмарок "Книжковий Миколай" [репортаж, відео]

  Ярмарок "Книжковий Миколай" відкрився у Києві. Експерти тим часом визначають найкращих авторів за цей рік. Було одне видання, яке не потрапило навіть до коротких списків номінантів на Книгу року, уже відзначили антинагородою. Кому і за що її вручили?

  Не купувати, а власні твори презентувати приходять більшість письменників на книжкові ярмарки. Але точно не за трофеями лауреатів. Стверджують у один голос літератори. Серед претендентів на звання книжки року 2010 - твори на будь-який смак: від карколомних детективів до інтимної лірики.

  Вибирати найкращих - є з кого - запевняє Костянтин Родик. Головне, щоби книжка пройшла через сито критеріїв прискіпливих експертів.

  Покупці тим часом скуповують новинки. Дехто - із запасом.

  А ось ця книжка - справді гаряча новинка. Щойно з типографії - розвідка міністра Дмитра Табачника та історика Віктора Вороніна про вбивство Петра Столипіна. І викликає не менш гарячі пристрасті. За розкладом, Табачник мав би зустрітися з читачами на автограф-сесії. Міністр плани змінив. А от його критики - ні. Не читав, але засуджує твір Табачника письменник Сергій Пантюк.

  Видавець книжки на відро з помиямо реагує стоїчно. Чому друкує політиків і про політиків пояснює просто -це приносить зиск.

  Леся Головата, 5 канал: "Ті, хто втомився від книжкового шопінгу, автографсесій та письменницьких акцій протесту, можуть тут відпочити і згадати, що невдовзі - Новий рік".

  Леся Головата, Дмитро Демишев, 5 канал

  Попередній матеріал
  КС: працівник ДАІ має скласти протокол у разі фіксації порушення на камеру
  Наступний матеріал
  У Польщі - шпигунський скандал із російським агентом
  Теги: