У Києві стартував Ukrainian Fashion Week

  У Києві стартував 28 тиждень моди. Цьогоріч Ukrainian Fashion Week змінив прописку. Колекції показують у самісінькому центрі Києва - у Мистецькому арсеналі. Вбрання від Пустовіт, Гресь, Каравай, Анісімова та Тана бачила кореспондентка 5-го Олена Халік.

  Свято модників та модниць стартувало. 28 тиждень української моди перебрався у більш просторе приміщення, тому і гостей тут більше ніж зазвичай. Довший і подіум. На якому дизайнери представляли свої колекції сезону осінь-зима 2011-2012. Вікторія Гресь присвятила свою "жінкам англійського лейтенанта". Шерстяні боді, жакети і пальта та сукні доповнили саквояжі з портретами і сабо з хутром.

  Ірина Дюденко, стиліст: "Она была разная в этой колекции".

  Надія Мейхер, співачка: "Мне понравилась юбочка и польтишко".

  Ірина Каравай надихнулася комп`ютерними іграми зразка 90-х. Силуетні пальта, міні-спідниці, светри і сарафани прикрашають 8-бітові картинки та піксельовані шрифти.

  Потішили у перший день і поціновувачів чоловічої моди. Віктор Анісімов представив колекцію для усіх модних чоловіків. Напівкласичні костюми, светри та вузькі штани – ось, що мають носити представники сильної статі наступного сезону.

  Віктор Анісімов, дизайнер: "Это то, что нужно мужчинам".

  Завершив перший день показів Андре Тан, який у своїй колекції поєднав легкі шифонові сукні з пальтами, плащами-трансформерами та вузькими штанами.

  Олена Халік, Олександр Водін, 5 канал.

  Попередній матеріал
  На Філіппінах провели навчання на випадок землетрусу
  Наступний матеріал
  У Лондоні влаштували конкурс тортів для весілля принца Вільяма
  Теги:
  Loading...