У Києві стартував Фестиваль дитячої книжки

  Казки з вишитими малюнками та ілюстраціями, викладеними зі справжнього бурштину. На території Києво-Печерської лаври відкрили Фестиваль дитячої книжки.

  Над деякими з книг майстри працювали упродовж півроку і поки що вони існують лише в одному екземплярі. Окрасою фестивалю є два десятки робіт відомого дитячого ілюстратора Кості Лавра. Поруч із сучасними виданнями, організатори виставили літературу для малечі, видану ще в кінці ХІХ-на початку ХХ сторіччя. Мета  виставки - відволікти дітвору від комп`ютерів.        

  Олена Медведєва, автор ідеї бурштинових книжок: "Коли дитина буде перегортати ці сторінки - зможе своїми пальцями доторкнутися до бурштину, подивитися красу цього каменя.

  Ганна Сокиріна, працівниця Музею книги та друкарства: "Зокрема, казки Андерсена кінця дев`ятнадцятого століччя, переклад Михайла Старицького. У нас Герда навіть зображена у віночку українському на тлі української хати".

  Кость Лавро, дитячий ілюстратор: "З повагою відношусь до всіх звірів, але улюблена моя тваринка - це кіт. Котів би я малював весь час. Він дуже-дуже хитрий, але дуже-дуже примітивно дурний".

  Попередній матеріал
  У Греції страйкують працівники музейної та туристичної галузей
  Наступний матеріал
  Українці стали призерами етапу Кубка світу з ралі-рейдів
  Теги: