У Києві стартували Дні грузинського кіно

  Дні грузинського кіно стартували у Києві. Протягом тижня на великих екранах столиці демонструватимуть фільми сучасних грузинських режисерів.
  Це стрічки, що були зняті за останні три роки та вже здобули нагороди на численних міжнародних кінофестивалях. Загалом, у програмі заходу чотири повнометражні картини та шість короткометражок. Серед них і стрічка української режисерки Ірини Правило "Кров", знята за мотивами однойменного оповідання грузинського письменника Нодара Думбадзе. Усі фільми демонструватимуться мовою оригіналу, з українськими та англійським субтитрами.  

  Торніке Бзіава, режисер: "В програмі фестивалю - абсолютно різні за жанром картини. Ось я, наприклад, привіз фільм, базований на реальних подіях. Це історія, що сталася 9 квітня 1989-го року, коли на мітингу на підримку незалежності Грузії радянські військові вчинили самосуд і насмерть забили понад двадцять активістів. Та є у програмі і мелодрами, і навіть комедії. Головне, що в них підіймаються питання, які цікаві сучасному суспільству - і не лише грузинському".

  Олена Правило, організатор: "Зрештою, фільми виводять на якість нові думки, на нові враження, і це головне. Нам треба відповіді нашому суспільству - а не тільки пошук питань чергових".  

  Попередній матеріал
  Зсув грунту відрізав від світу японське місто Камікочі
  Наступний матеріал
  В Ірані почали відроджувати давні традиції соколиного полювання
  Теги: