kino-teatr.ua

У Києві стартує кінофестиваль "Молодість" 

30 жовтня відбудеться день глядача у рамках фестивалю

Сьогодні у Києві стартує дев'ятиденний кінофестиваль "Молодість". 250 фільмів буде продемонстровано глядачам протягом дев'яти фестивальних днів у низці кінотеатрів столиці в рамках проведення Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість", повідомляє прес-служба КМДА.

"Цьогорічний КМКФ "Молодість", що пройде з 22 до 30 жовтня за підтримки київської міської влади, відкриється однією із найгучніших прем'єр Венеціанського кінофестивалю – французькою стрічкою Стефана Брізе "Життя", знятою за однойменним романом Ґі де Мопассанаа.

Фільмом закриття стане остання кіноробота Анджея Вайди "Післяобрази", як висловлення честі й поваги майстру. Польська оскарівська комісія висунула "Післяобрази" на здобуття премії Американської кіноакадемії "Оскар" у номінації "Найкращий фільм іноземною мовою". "!Післяобрази" – це історія художника-авангардиста Владислава Стржеміньского (1893-1952), що піддавався переслідуванням у Польщі як противник соціалістичного реалізму.

Також серед найбільш очікуваних подій фестивалю – угорська програма, присвячена революції 1956-го року в Угорщині "Угорська рапсодія". Як стало відомо організаторам КМКФ "Молодість", Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень повідомив, що в Угорщині 2016 рік був приурочений пам'яті тих подій, та висловив подяку Україні та кінофестивалю "Молодість" за включення "Угорської рапсодії" у програму фестивалю.

Читайте також: Прес-конференція, присвячена міжнародному кінофестивалю "Молодість" – відео

Відкриття фестивалю відбувається сьогодні 22 жовтня у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка, закриття – 29 жовтня. 30 жовтня відбудеться день глядача у рамках фестивалю.

Зауважимо, "Молодість" засновано в 1970 році як огляд студентських і дебютних стрічок молодих українських кінематографістів. З 1987 року фестиваль стає міжнародним, а в 1993 отримує офіційний сертифікат Міжнародної федерації асоціацій кінопродюсерів (FIAPF). Досі "Молодість" залишається єдиним міжнародним кінофестивалем в Україні, акредитованим FIAPF.

Щорічно кінофестиваль збирає гостей та учасників з понад 60 країн світу, а всього фестивальні заходи та кінопокази відвідують десятки тисяч гостей та глядачів. На участь у програмі 46-го КМКФ "Молодість" надійшло понад 2000 заявок, з яких було відібрано близько 250 учасників із 60 країн.

Як повідомляв 5.ua, у липні 2016 року було визначено переможців Одеського кінофестивалю

Попередній матеріал
У Дніпрі поліція затримала подружжя фальшивомонетників
Наступний матеріал
У США російського хакера звинуватили в атаці на LinkedIn
Теги:
Loading...