5.ua

У Києві стартує 18-й Міжнародний фестиваль фільмів і телерадіопрограм для дітей та юнацтва

  9 вересня, у столичному парку "Перемога" (Дніпровський район, Київ) стартував фінал 18-ого Міжнародного фестивалю фільмів і телерадіопрограм для дітей та юнацтва "Золоте курча". Захід відбувається за підтримки Департаменту культури КМДА, повідомляє прес-служба міської влади.

   
  Метою проведення фестивалю стало, зокрема, патріотичне виховання дітей та юнацтва – зазначають організатори свята. Так, у програмі Фестивалю передбачено виступ творчих колективів, проведення майстер-класів, конференцій, круглих столів, показ кращих фільмів, нагородження переможців. Свято триватиме до 18 години 9 вересня.

  Оргкомітет планує залучити до урочистостей лауреатів фестивалю, дорослих та юних творців, героїв фільмів, теле- і радіопрограм. Також після завершення заходу планується на основі відзнятого матеріалу створити журнал та телепрограму.

  "Зазначимо, що найкращі роботи будуть представлені для участі в українських та зарубіжних фестивалях. У 2013-2014 роках взяти участь у конкурсній програмі фестивалю виявили бажання 39 телерадіокомпаній і студій з України, Росії, Болгарії, Македонії, Сербії, Румунії, Молдови, Англії, Китаю, Америки, які надіслали на конкурс теле- і радіопрограм, фільмів загальною тривалістю близько 1600 хвилин", - повідомили у КМДА.

  Попередній матеріал
  МВФ може до кінця року виділити Україні ще $2,7 млрд
  Наступний матеріал
  За час перемир’я російські терористи 89 разів обстріляли українські позиції - РНБО
  Теги:
  Loading...