У Києві розпочались Дні Ізраїльського кіно (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Акція присв`ячена 60-річчю Держави Ізраїль та об`єднує чотири найкращі фільми останніх років. Усі вони мають низку нагород, зокрема Каннського та Берлінського фестивалів, а також номінації на Оскар.
  Відкриває Дні Ізраїльського кіно стрічка режисера Ерана Коліріна "Мандри оркестру". Це єдиний з-поміж чотирьох фільмів, який український глядач уже мав можливість побачити - торік він отримав гран-прі фестивалю "Молодість". Стрічка розповідає про пригоди арабського оркестру, який випадково потрапив до маленького ізраїльського містечка. Близьке знайомство із мешканцями іншої країни призводить не лише до неприємностей. За словами Зіни Калай-Клайтман, надзвичайного та повноважного посла Ізраїлю, це дуже добра історія про людське порозуміння, яка може допомогти подолати чимало стереотипів.

  Зіна Калай-Клайтман, надзвичайний та повноважний посол Держави Ізраїль в Україні: "Його бачили у дуже багатьох країнах світу, і він викликав такі дуже зворушливі почуття. Люди, забувши про конфлікт, який на жаль, пов`язує нас із арабським світом... Це відходить на другий план, а на перший план виходить людське спілкування, у якому перемагає добро".

  За словами Посла, нині ізраїльське кіно активно розвивається та стає дедалі популярнішим у світі. Інтерес до ізраїльського кінематографу існує і в Україні, недарма ж вільних місць у кінозалі майже не залишилось.

  Дні Ізраїльського кіно відбуваються в Україні уже вдруге. У посольтсві сподіваються, що такі кінопокази стануть традицією. Цього ж року ізраїльські стрічки, окрім мешканців столиці, зможуть побачити і в Одесі - фестиваль там стартує уже на початку червня.

  Олена Угрин, Леонід Мосейчук, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.36Мб)
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  НУ-НС й БЮТ не домовилися за кандидатуру на посаду голови ФДМУ
  Теги:
  Loading...