У Києві розпочалася "Французька весна" (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Надувні велетні, риби, дракони і живі летючі акробати - повітряним видовищем відкрили у центрі Києва "Французьку весну". Цей фестиваль французької культури є традиційним, цьогоріч відбувається уже вп`яте. З усіх мистецьких заходів, які щороку привозять французи в Україну, саме відкриття "Французької весни" є найфеєричнішим. Під арку дружби народів зібралося близько 20 тисяч глядачів, щоб подивитися шоу "Ловець місяця".
  25 французів - така команда перетворила центр Києва на справжню казку. Головні герої в цій казці не люди, а велетенські маріонетки - небесні кораблі, істоти з вісьмома обличчями, товсті риби, і навіть ошатна жінка з подвійним бюстом. В руках Елізабет надувні створіння оживають. Вона та ще з десяток інших французьких акторів в народних костюмах і яскравому гримі бігають серед глядачів під Аркою Дружби народів та тягнуть за собою велетенських героїв.

  Найспритніший у цьому царстві велетнів - дракон. Він дуже довгий, заграє зі своїми повітряними подружками і навіть чіпляється до глядачів, клацаючи зубами. Всі ці світила живуть у небі і крутяться навколо білого місяця. На ньому живе красуня, у яку закоханий простий французький пастух. Це кохання зображають своїми трюками живі летючі акробати Марія і Рафаель.

  Та хоча шоу має романтичний сюжет, глядачі прийшли сюди за видовищами. І отримали їх. Близько 20 тисяч українців під Аркою Дружби народів стояли з піднятими вгору головами, коментували побачене та розбігалися, коли надувні велетні наближалися до них.

  Шоу об`їхало уже півсвіту - від Ріо-де Жанейро до Тайваню та Сіднею. 800-річчя міста Дрездена німці також святкували з фантастичними французькими істотами. Актори кажуть - небо в усіх країнах однакове, головне, щоб не було великого вітру. А цьогорічна "Французька весна" затримається в Україїні на цілий місяць і охопить одразу 11 міст. Французи покажуть і їстівні скульптури, і виставу про Чорнобиль, і африкансько-креольський танець.

  Ольга Петрів, Андрій Фомін, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.40Мб)
  Попередній матеріал
  "Армія Махді" не здаватиме зброю іракським урядовим військам
  Наступний матеріал
  Українська делегація оглядає судно, яке ймовірно протаранило "Нафтогаз-67"
  Теги:
  Loading...