У Києві пройшов модний показ на льоду [відео]

  Мода на льоду. Дизайнер Анастасія Іванова вирішила представити свою осінньо-зимову колекцію оригінально, тому і запросила гостей на ковзанку.

  Червоний хідник та глядацькі місця - просто на крижаній арені. Зі стелі сипле штучний сніг, а моделі дефілюють не на підборах, а на ковзанах. У такий оригінальний спосіб дизайнерка Анастасія Іванова вирішила представити свою колекцію на наступні осінь та зиму.

  Анастасія Іванова, дизайнер: "Мы решили удивить всех, потому и пригласили на лед, и запросы в агенства подавали, чтобы модели кататься умели".

  Для кожної моделі вихід до глядачів – справжнє випробування, адже тепер треба не просто продемонструвати вбрання: головне завдання – не впасти посеред крижаного подіуму. Перевзути моделей з підборів на ковзани дизайнер Анастасія Іванова взялася ще місяць тому – саме стільки тривала підготовка до шоу.

  Модель: "Очень страшно было, но мы справились".

  Модель: "Раньше умела кататься, но все равно очень долго репетировали".

  Гості від побаченого – під враженням. Окрім пишних спідниць, оригінальних пальт та довгих суконь від Іванової, показ їм запам’ятається ще й хвилюванням за здоров’я – своє та моделей.

  Глядач: "Мне понравилось, но холодно, и страшно за моделей".

  Поки гості оговтуються від колекцій на наступні сезони – дизайнери вже мізкують, чим дивуватимуть своїх клієнтів восени. 

  Олена Халік та Влад Каретник, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Біля берегів Італії врятували до 150 нелегальних мігрантів
  Наступний матеріал
  Українська жіноча збірна виборола золото на чемпіонаті світу з шахів
  Теги:
  Loading...