У Києві пройшов концерт актора та музиканта Г`ю Лорі [відео]

  Музична пауза на Євро-2012 - від британського актора та музиканта Г`ю Лорі. Артист вперше завітав до Києва із концертом, де виконав класику блюзу. На сцені Лорі і співав, і танцював, і навіть заряджався віскі.

  Лише найзавзятіші та найпруткіші фани могли похвалитися: "Ми першими його побачили - одного з найпопулярніших та найдорожчих телеакторів світу, зірку серіалу "Доктор Хаус", Г`ю Лорі". Щоправда, із афтографом у Борисполі -  не пощастило жодному. Артисту кортіло скоріше до столиці, де його чекала смачнюща українська страва, пиво та футбол.

  Інша справа - перед концертом, кажуть сміливці. Знаменитий англієць навіть залюбки сфотографувався.

  Андрій, шанувальник Г`ю Лорі: "Он удивительный человек... Жаль, что его ассоциируют лишь с доктором Хаусом".

  Здавалося, людей поспішало на шоу Лорі - чимало. Із зайвою хвилиною вистоювали у чергах за платівками та дисками із дебютним альбомом артиста. Утім, назбиралося поціновувачів лише половина зали. Ціни на квитки злітали до небес: до 6 тисяч гривень. Та у день концерту - диво: впали удвічі.

  Ось він - людина-оркестр. Актор, письменник та співак - Г`ю Лорі - вперше вигарцьовує на українській сцені. Усі композиції, що виконувала зірка - вважаються класикою блюзу. Ця музика для нього, наче окерема релігія. Сам же віртуозно грає на роялі, саксофоні та гітарі.

  Лише за тиждень пісні у виконанні Г`ю Лорі посіли перші сходинки британського хіт-параду. Нині ж проекспериментувати із піснями вирішив - туром. Після Києва Лорі та його гурт "Band from TV" заспіває у Москві та Мінську.

  Олена Кабанець, Ігор Коваленко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Суркіс: ФФУ не подаватиме апеляції на незарахований гол англійцям
  Наступний матеріал
  У Миколаєві триває слухання у справі Оксани Макар
  Теги: