У Києві презентували виставку давніх печаток [відео]

  Чотириста печаток, які відображають історію України упродовж тисячоліття, відсьогодні можна побачити у Національному музеї історії. Найстаріша печатка, представлена в експозиції, належала князеві Святославу Хороброму.
  Це міжнародний проект. Печатки для експозиції надали п`ятнадцять провідних музеїв, архівів і бібліотек України та Росії. Виставка за хронологічним принципом поділена на п`ять блоків. Переважну більшість пам`яток покажуть уперше. Одна з особливостей виставки - масштабне застосування сучасних ІТ-технологій. Печатки експонуватимуть до 17 листопада.

  Юрій Савчук, куратор виставки: "При збільшенні ми отримуємо фактуру, ці печатки стають цікавими для мистецтвознавців, істориків, більш широкого загалу. Кожен з цих предметів для нас має налзхвичайну цікавість".

  Олексій Шереметьєв, спіорганізатор вистаки: "15 музеев изъявили желание. Это как пазл. Каждый экспонат позволил воочию представить историю страны. Печать - это символ власти. Благодаря печати мы можем проследить всю историческую хронологию". 

  Попередній матеріал
  У США встановили причину обвалу мосту
  Наступний матеріал
  У Великій Британії винищувачі змусили приземлитись пасажирський літак
  Теги: