Іван Миколайчук 5.ua

У Києві презентували відреставровану версію фільму "Білий птах із чорною ознакою"

До 75 річниці з дня народження Івана Миколайчука у Києві презентували відреставровану широкоформатну версію фільму "Білий птах із чорною ознакою"

Сюжет цієї стрічки запропонував сам легендарний актор, і дебютував у ній як співавтор сценарію. Вони сім разів знімались разом у фільмах, часто грали пару. Лариса Кадочникова повернулась із села Чорториї, що на Буковині, батьківщини Івана Миколайчука. 15 червня легендарному актору мало б виповнитись 75, але прожив він 46 років. Ідею стрічки "Білий птах із чорною ознакою" запропонував режисеру Юрієві Іллєнку сам Миколайчук.

"Білий птах" вийшов у прокат 45 років тому. За півтори години глядач дізнається драму багатодітної родини Дзвонарів, які живуть на кордоні з Румунією під час Другої світової. Війна нівечить долі кожного з чотирьох братів. Серед них - і боєць УПА, й солдати Червоної армії. Усі закохані в одну дівчину - доньку священика. Дану зіграла Лариса Кадочникова. Актриса розповідає - з Іваном Миколайчуком працювалось легко.

"Я никогда не видела, чтобы он задумывался, как ему повернуться, как стать, как сказать. Ето было все естественно, — розповіла Кадочнікова.

Навіть попри те, що Івана Миколайчука в 70-х роках минулого століття радянська влада намагалася витіснити з кінематографічного процесу, він залишив по собі понад 30 фактурних акторських образів, дев’ять кіносценаріїв та 2 режисерські роботи.

Леся Головата, Микола Лєбєдєв, "5 канал".

Попередній матеріал
Росіяни в СЦКК вимагають інформацію про маршрути місії ОБСЄ на Донбасі
Наступний матеріал
Путін згодився з Порошенком, що місію ОБСЄ на Донбасі треба розширити і озброїти
Loading...