5 канал

У Києві презентували унікальну стрічку про ЧАЕС: рок-музику виконали всередині саркофагу

Кілька епізодів міні-стрічки знімали безпосередньо під час будівництва "Укриття-2"

У Києві презентували перший музичний короткометражний фільм про Чорнобиль. Унікальні зйомки автори зробили під час накриття саркофагом 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС, передає "5 канал".

Як стало відомо, зйомки музичної стрічки відбувалися в історично важливих місцях: на вулицях Чорнобиля та Прип'яті та під час будівництва "Укриття-2". Конструкція саркофагу, за словами творців фільму, має унікальну акустику, через що рок-композицію до фільму всередині укриття виконав Український етносимфонічний оркестр музикантів.

"Нам як композиторам надали унікальний шанс скористатися акустичними властивостями саркофагу. Ми створили електронно-імпульсні характеристики затримки звуку та використали це у музичній композиції", – зазначив музичний продюсер проекту Митина Рубченко.

Музичний міні-фільм – результат спільної роботи композиторів, музикантів та режисерів. Головний герой стрічки – маленький хлопчик, що став свідком трагедії у Чорнобилі 1986 року, а у дорослому віці повертається у місця дитинства.

"Фільм розповідає історію про певного хлопчика з Прип'яті, життя якого змінилося через події на Чорнобильській АЕС. Він виростає, приїжджає до Прип'яті та влаштовується будівельником і будує саркофаг, який наприкінці фільму закриває 4-й реактор", – сказав режисер фільму.

"Дуже стисло ми відобразили історію Чорнобиля та сучасний стан зони відчуження. Тобто буквально до моменту насування арки. Взята хроніка, проте вона унікальна, яку раніше ніхто не бачив. Ми відобразили найскладніший знімальний день – концерт під аркою", – розповіла продюсерка фільму Ірина Ніколаєнко.

Дивіться такожТоп-10 фактів про героїв Чорнобиля, які врятували Україну і весь світ

Попередній матеріал
У "ЛНР" почали складати списки "неблагодійних" та "співчуваючих Україні" – ІС
Наступний матеріал
Війна очима дітей: UNICEF опублікував однохвилинний ролик маленької українки про Донбас
Loading...

Топ-10 фактів про героїв Чорнобиля, які врятували Україну і весь світ

Як встановлювали захисну арку над Чорнобильською АЕС – відео