У Києві презентували український дитячий фільм "Прикольна казка" (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  "Прикольну казку" зняли українці разом з естонцями. Це сучасна історія про Ромео і Джульєту, в якій середньовічні лицарі озброєні сучасними автоматами, користуються ноутбуками та слухають музику "Океану Ельзи". Презентували "Прикольну казку" гучно, адже це перший в Україні музичний фільм для всієї сім`ї. Найпочесніші глядачі - діти.
  Дитячий аншлаг на "Прикольній казці" - малеча заповнила кінозали. Фільм цей лише наполовину український - допомагали нашим естонці. Знімали в середньовічних замках на Балтійському узбережжі. Режисер Роман Ширман каже - в українських замках знімати було би небезпечно для життя. Годиться хіба що Кам`янець-Подільський, але місце це уже надто популярне в Україні. Сам Роман Ширман документаліст. Тому робити кіно про два ворогуючі казкові королівства було для нього екзотикою. Ідея казки проста - любити ближнього.

  Роман Ширман, режисер фільму: "Я лише хочу, щоб батьки, які приведуть на цей фільм дітей, після фільму не стали ще дурнішими, ніж вони були від народження".

  "Прикольна казка" - варіація на тему Ромео і Джульєти. Тільки більше пригод і жартів. І зі щасливим кінцем. В обох королівствах люди займаються дурницями - в одному тільки безуспішно воюють, в іншому - безкінечно жаліються на нещасливу долю. А Принцеса з Нещасливого королівства закохується в Короля із королівства Войовничого.

  Олена Анімова, акторка: "Мне так понравилось быть принцесой!..."

  Борис Барський, актор: "Я хотел сыграть принцесу, но мне не позволили. И поэтому я адьютант генерала Далиева. Далиев для меня всегда был генералом, поэтому все хорошо".


  Георгій Далієв зіграв Військового міністра, що постійно тягне Молодого Короля на війну. А той воювати не хоче. Він сидить, бринькає на гітарі і слухає гурт "Океан Ельзи". Мілош Єліч, аранжувальник гурту, написав усю музику до "Прикольної казки".

  Мілош Єліч, композитор фільму: "Є там фрагменти пісень і "Холодно", і "С`юзі", і "Там, де нас нема".

  Фільм зняли за підтримки Міністерств культури України та Естонії. Бюджет зовсім маленький - тільки п`ять мільйонів гривень. Говорять казкові герої українською мовою, хоча більшості акторів це давалося нелегко.

  Георгій Делієв, актор: "Важко Було. Бо це не моя рідна мова. Ну але це роль. На русском тоже надо изучать роли".

  У "Прикольній казці" використали прийоми колажу та тривимірної анімації. І естонці, і українці пророкують фільму велике фестивальне майбутнє. За словами режисера, сама назва багатообіцяюча, адже слово "прикольний" має безліч позитивних значень. А перші маленькі глядачі уже висловлюють свої думки.

  Ольга Петрів, Олег Комар, Сергій Кондратьєв, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.96Мб)
  Попередній матеріал
  Вибух у Пакистані - щонайменше 38 людей загинули
  Наступний матеріал
  Авіакатастрофа у Казахстані - 5 людей загинули
  Теги:
  Loading...