У Києві презентували нову книгу Джоан Роулінг (РЕПОРТАЖ)

  Джоан Роулінг видала нову книжку - "Казки Барда Бідла". Хоч це і не продовження "Гаррі Поттера", персонажі бестселлера там таки згадуються. Новинка від пані Роулінг побачила світ сьогодні. Український переклад не забарився і уже продається у книгарнях - презентація "Казок Барда Бідла" у Києві відбулася одночасно з британською у Лондоні.
  Отак в Україні тішаться новими казками від Джоан Роулінг. Видавець-скрипаль Іван Малкович і перекладач-гітарист Віктор Морозов музикою закликають усіх не цуратися книжок у період кризи. Пишаються одне одним - кажуть особливо приємно йти нога в ногу зі світовим виданням Поттеріани. Новинка від пані Роулінг - це п`ять оповідок для дорослих і малят, для чаклунів та чарівниць - до того ж з коментарями самого Дамблдора - усім відомого професора із семитомника про Гаррі Поттера.

  Іван Малкович, видавець: "Це буде дуже цікаво і повчально для діток, які навіть вчаться писати твори у школі, коли їх мучать творами. Тому що тут є казка і коментарі про цю казку. Вони часто несподівані - як можна на одну тему написати різний коментар, як можна одну і ту саму казку іншою мовою розповісти".

  До "Казок Барда Бідла" Джоан Роулінг малюнки робила сама. І обкладинка, і ілюстрації - все точнісінько таке саме в усіх країнах, де виходить книжка. Спочатку Джоан Роулінг писала цю книжку виключно, щоб подарувати її шістьом друзям, що допомагали їй з Гаррі Поттером. Потім зробила ще сьому книжку - в рокішній палітурці зі смарагдами - її продали на аукціоні за майже 4 мільйони доларів.

  Віктор Морозов, перекладач: "І на цьому мало знову ж таки все скінчитися. Але фани Гаррі Поттера почали вимагати - ми хочемо так само цю книжку мати. І серце не витримало".

  Місія у новинки не комерційна, а благодійна. Четвертину усіх виручених коштів із продажу видавництва мають віддати у фонд Джоан Роулінг, а звідти гроші підуть на допомогу сиротам зі Східної Європи, зокрема й України. В Україні "Казки Барда Бідла" вийшли накладом 10 тисяч примірників. Рекомендована ціна - 20 гривень.

  Ольга Петрів, Олександр Котельников, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.78Мб)
  Попередній матеріал
  ЗСУ. Репортаж про батальйон гірської піхоти (ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  Вперше за останні майже два місяці НБУ зміцнив курс гривні
  Теги:
  Loading...