У Києві презентували документальний фільм про Службу безпеки ОУН

  У Києві презентували фільм про Службу безпеки українського націоналістичного підпілля часів Другої світової війни.

  Фільм донецкого режисера Віталія Загоруйка - це перша документальна стрічка, присвячена найбільш професійному і засекреченому підрозділу українського підпілля. Протягом годинного фільму, творці намагаються розповісти про діяльність найбільш успішної партизанської спецслужби. Знімали документальний фільм протягом півроку, повністю за кошти меценатів. Презентації фільму вже відбулись у Львові та Києві. Широкому загалу фільм покажуть у столичному Будинку кіно. Та творці фільму сподіваються вийти зі своїм просвітницьким проектом на телебачення.

  Володимир В`ятрович, історик: "Власне, фільм, який подає узагальнену картину історії Служби безпеки ОУН, містить багато сюжетів, кожен з яких можна було б зробити окремим фільмом. Я переконаний, що на базі цих сюжетів можна було б зробити серіали, не гірше ніж "17 мгновеній весни" про Штірліца, чи там "Ставка більша за життя".

  Віталій Загоруйко, режисер фільму: "Це має бути все одно український фільм, але це не має бути "агітка", це все-таки має бути неупереджена робота. Це якраз той приклад, який я вважаю, що якщо ми будемо робити все-таки об`єктивно, професійно, якісно, цікаво - це буде привертати увагу не лише українців, а й не українців, із інших держав людей, до української історії".

  Попередній матеріал
  Сенсація в чемпіонаті ПХЛ України - "Леви" здолали "Донбас", 3:2
  Наступний матеріал
  "5 канал" збільшує обсяг інформаційного мовлення
  Теги: