У Києві представили першу аудіокнижку про знаменитих модельєрів

  Відтепер можна не тільки дивитися на модні покази, але й слухати про моду диски. У Києві представили першу аудіокнижку про чотирьох найзнаменитіших модельєрів світу під назвою "Корона модної імперії". Диск призначений тим, хто цікавиться історією моди чи мистецтвом взагалі, але не має часу читати. А також незрячим людям.
  Авторка проекту - експерт у світі модного бізнесу Оксана Новицька. Ідею підтримали українські дизайнери та журналісти. Перші вигадали для аудіокнижки модні обкладинки. Всі вони продавалися на аукціоні зі стартовою ціною сто пятдесят доларів. За виручені кошти планують придбати mp3-плеєри і подарувати їх київській бібліотеці для незрячих. А журналісти як справжні моделі, одяглися в осінню колекцію від дизайнера Ярослава Іонова і влаштували показ. На думку авторки,  диск є історично достовірним і дуже пізнавальним.

  Оксана Новицька, автор аудіокнижки про моду: "Вы представляете, если не было бы Чарльза Ворта, вы бы ходили и я бы ходила в этом платье ну просто пока оно не распадется на микроелементы. А это он придумал каждый сезон создавать новые коллекции, тем самым провоцируя нас с вами на покупку новых вещей, которые модные. Даже лейблы, которые у нас с вами на спинке пришиты - тоже он придумал".
  Попередній матеріал
  Барака Обаму обурила карикатура на нього надрукована в "The New Yorker"
  Наступний матеріал
  Землетрус на о. Родос - 1 людина загинула
  Теги:
  Loading...