У Києві показали найкращий фільм останнього фестиваля "Молодість" (РЕПОРТАЖ)

  У Києві показали найкращий повнометражний фільм останнього фестиваля "Молодість" - роботу німецького режисера Флоріанна Гаага. Стрічку "Холтрейн", яка до того ж здобула і приз глядацький симпатій, привіз до столиці сам режисер.
  Німецький режисер Флоріан Гааг-в Україні вдруге. Торік він побував в Одесі. Там, на фестивалі "Молодість, " його "Холтрейн" визнали найкращим повнометражним фільмом. Як ця стрічка потрапила на фестиваль режисер вже не пам`ятає. Каже, здається, він сам подав заявку на участь.

  Флоріан Гааг, режисер: "Мені дуже подобається українська публіка. Вона відкрита і зацікавлена. До того ж не боїться ставити питання. Мені дуже приємно сьогодні  спілкуватися з українськими глядачами".

  Та й сам німецький режисер прийшовся до душі вітчизняним глядачам. Недарма на "Молодості" його картина здобула ще й приз глядацьких симпатій.

  Руслан Товкун, директор з кінодистриб`юції кінофестиваля "Молодість": "Публика приняла его очень хорошо. Именно этот факт обусловил приезд этого фильма в Украину ещё раз. То есть уже в рамках специального события. Раз мы показали в Одессе, и два раза в городе Киев, в кинотеатре "Киев".

  Фільм "Холтрейн" - історія чотирьох хлопців, які малюють графіті на станціях метро. Режисер знімав стрічку більше місяця. Це його перша повнометражна робота. Володимир - навчається на режисерському факультеті і хоче серйозно займатися кіно. Минулого року він був на "Молодості". А сьогодні прийшов особисто познайомитися з німецьким режисером.

  Володимир Проскуровський, студент: "Он мне посоветовал поменьше идти на уступки. Быть внимательным при выборе продюссера и того, кто будет дальше заниматься правами. Не терять нить с фильмом, всё время быть на эмоциях. И при этом сохранять спокойствие".

  Сам Флоріан Гааг виступив перед початком фільму. Побажав усім приємного перегляду і попросив не розходитися по закінченню стрічки. Мовляв, хоче почути враження киян від його кіно.

  Анна Мірошниченко, Рустам Ходжиєв, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.50Мб)
  Попередній матеріал
  Ексклюзивне інтерв`ю Януковича "5 каналу" (ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  Чад і Судан домовилися про мир
  Теги:
  Loading...