У Києві показали литовський фільм про євроустремління України [відео]

  Україну в Європі - побачили литовці, які презентували документальну стрічку про українські євроустремління.

  Автор стрічки, допитавши владну верхівку, побачив бажання України рухатися в Єропейському напрямі. Презентацію ініціювало посольство Литви - у списку запрошених були представники адміністрації і уряду. До європейців на келих шампанського - зайшов син прем`єр-міністра Азарова, який, як виявили журналісти, чимало часу проживає в  Австрії. Утім, на демонстрацію фільму - не залишився. Те, що стрічка, з`явилася саме перед парламентськими виборами - її авторів не бентежить. Не припиняти з Україною діалогу, і в жодному разі - не допустити ізоляції  іншими країнами світу, закликав литовський посол. Попри те, що чимало країн у своїх резолюціях - закликали дати відповідь на те, що відбувається із демократією в Україні.

  Саулюс Новікас, автор стрічки: "Я видел желание Украины вступить в Европу, но у меня складывается такое мнение, что сама Европа остерегается Украины".

  Пятрас Вайтекунас, посол Литви в Україні: "Мы поддерживаем украинский путь в Европу. Этот путь нельзя прервать. Да, есть трудности некоторые, есть вопросы по оппозиции, есть вопросы по честным свободным выборам, но изоляции Украины нельзя допустить".

  Сакен Аймурзаєв, журналіст "Еха Москви": "Литва - европейская страна, член Евросоюза, в будущем - председатель Евросоюза. Что она может иметь общего со страной, которая по многим параметрам нарушает любие фунадментальние требования Евросоюза? Ровно то же самое, что имеет Ангела Меркель и Владимир Путин... Политика давно перешла в категорию денег. Наверное, у двух правительств есть очень интересные друг другу предложения".

  Попередній матеріал
  У Мадриді пройшла масштабна антиурядова акція
  Наступний матеріал
  Автокатастрофа у Бразилії - 14 загиблих
  Теги: