У Києві нагородили кращих українських дизайнерів [відео]

  Імена кращих українських дизайнерів назвали у Києві. Переможцям вручили пам`ятні статуетки "Best Fashion Awards".

  Вечірні сукні, сучасні зачіски, блиск діамантів – модна еліта столиці зібралася нагороджувати вітчизняних дизайнерів за здобутки. І хоча більшість з присутніх тут модниць і досі надає перевагу світовим брендам – значущість вітчизняних дизайнерів заперечувати не беруться.

  Санта Дімопулос, співачка: "Одежды от украинских дизайнеров в моем гардеробе - минимум, но хороший минимум".

  Інна Цимбалюк, телеведуча: "Я их очень уважаю".

   
  Дизайнер Андре Тан цього року до жодної номінації не потрапив, однак вважає, що для нього має бути створена окрема премія.

  Андре Тан, дизайнер: "Если бы была номинация "самый коммерческий дизайнер" - я бы был победителем".

  Нагороди "Best Fashion Awards" вручають вже вчетверте. Вирішує долю офіційних премій спеціально визначена група експертів. Це три десятки фешн-журналістів, критиків моди, баєрів та суспільних діячів. Раз на рік вони визначають кращих з кращих у сучасній вітчизняній моді. Фешн-оскар цьогоріч роздають у семи номінаціях. Головну премію – "Кращий дизайнер жіночого одягу" – отримала Світлана Бевза.

  Світлана Бевза, дизайнер: "Это для людей очень важно, имеют ли дизайнеры награды, я же продолжаю заниматься любимым делом".

  Кращим дизайнером чоловічого одягу став Артем Климчук, Ксенія Кірєєва – стала відкриттям року.  За кращу фешн-постановку вже другий рік поспіль нагороду отримує Володимир Подолян. За визначний внесок у розвиток української моди відзначили Соню Забугу, "натхненням" стала Марія Єфросиніна. А кращими дизайнерами кращих аксесуарів визнали дует Каменської і Кононової.

  Олена Халік та Іван Вірченко, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Американські школи виявились неготовими до торнадо
  Наступний матеріал
  У Стокгольмі 4-й день не вщухають заворушення і погроми
  Теги:
  Loading...