У Криму триває фестиваль історичної реконструкції "Генуезький шолом"

  Хазари, половці, слов`яни, греки, татаро-монголи і турки у Криму ділять Генуезську фортецю. Суперечки вирішують по-старому. Має рацію той, хто сильніший, з міцнішою зброєю та обладунками. Під Судаком проходить фестиваль історичної реконструкції "Генуезький шолом".

  За муром – сучасність, у середині фортеці – справжнє середньовіччя: дзвякає зброя, лунають постріли, гомонять торговці. Двічі на день прадавнє місто штурмують, славетні воїни гинуть у боях, і все це заради втіхи туристів.

  Щоліта Генуезька фортеця неподалік Судака стає ареною битв для тих, хто захоплюється реконструкцією середньовічної історії. Територія продавнього міста на місяць дає притулок сотням людей з різних країн, що відтворюють епоху лицарства.

  Колориту додають фольклорні колективи та ремісники. Тут облаштували квартал майстрів, чоловіки за старовинними технологіями кують зброю та обладунки, а жінки шиють одяг, роблять прикраси та посуд.

  Фестивалю історичної реконструкції в Генуезькій фортеці вже 10 років. Нині середньовіччя тут відтворюють клуби з України, Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану, Литви та Франції. Загалом, фестиваль зібрав близько 400 учасників. 

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Крим, 5 канал

  Попередній матеріал
  Лісові пожежі поблизу Лос-Анджелеса
  Наступний матеріал
  Франція позбавлятиме громадянства іммігрантів, за напади на поліцейських
  Теги: