У Коктебелі стартував Міжнародний джазовий фестиваль (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  У кримському Коктебелі - стартував Міжнародний джазовий фестиваль. Під час триденного дійства меломанів тішитимуть 45 джазових колективів - серед них - чимало закордонних зірок. Джазовий фестиваль на Коктебельській набережній - відбувається вже ушосте, утім цьогоріч - його проводять із найбільшим розмахом. Концерти відбуваються з ранку до ночі одразу на 4-ьох майданчиках.
  Коктебель дає джазу і джазу тут дійсно багато. За три дні фестивалю аж цілих 143 години якісної джазової музики. Народ у захваті - і ті хто випадково заглянув на джаз відпочиваючи тут в оксамитовий сезон і ті хто цілеспрямовано приїхав послухати якісну мізику, попиваючи кримське вино і ніжачись під сонцем.

  Хедлайнерами першого дня фестивалю стали російсько-грузинська діва Тамара Гварцетелі та легенда французького джазу, акордионіст-віртуоз Рішар Гальяно. Співачка Гварцетелі виконала французькі пісні Едіт Піаф, пограла на фортепіано і зібрала цілу набережну шанувальників.

  Організатори фестивалю кажуть. На Коктебель привезли світових зірок джазу. Серед них американський саксафоніст Арчі Шеп, Харлі Річдсон з гурту "Діфас", а також британські електронщики Ред Снеппер. Вони виступлять у суботу опівночі на сцені розсташованій прямісінько на  пляжі.

  А нічка у Коктибелі для кого яка - хто гулятиме до самого ранку під електронну музику, а хто переміститься у наметове містечко. Варити страви і насолоджуватися свободою та запахом моря. Бо саме так треба розуміти джаз - як розкутий стиль життя готовий до будь-яких імпровізацій.

  Ольга Пертів, Олександр Дмітрієв, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.78Мб)
  Попередній матеріал
  Киянам покажуть будні геїв та лесбіянок (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  БЮТ, НУНС й Блок Литвина почали переговори щодо коаліції
  Теги:
  Loading...