У художньому музеї стартував мистецький проект "Спляча красуня" [відео]

  У Національному художньому музеї поселилася спляча красуня і чекає на принца. Хто її поцілує - а вона у відповідь розплющить очі - той і зобов`язаний із нею одружитися. Забаву вигадав українсько-канадський митець Тарас Полатайко. За його задумом, це сучасне відтворення казки Шарля Перро, і допомога українкам у пошуках кохання. 5 відібраних красунь спатимуть у музеї по черзі до 9-го вересня.

  Першою в музеї засне Наталка. Родом з Ніжина, за освітою бухгалтер, 27 років. Навіщо це їй - сама не розуміє.

  У волоссі - квіти, нігті червоні, губи блискучі, рожеві. Спати з таким макіяжем не дуже комфортно. Та для принца Наталка готова. Хлопця в неї вже давно не було.

  До сну сплячу красуню готує сестра. Допомагає вдягати білу сукню до п`ят. Роль сестри в процесі важлива - відганяти від Наталки тих, хто на принців не тягне.

  На ліжко в музеї Наталя залізла за годину до сну - щоб потренуватися. У неї кілька умов - принц має бути пахучий і бажано - не вусатий.

  Та за правилами, принц має цілувати саме в губи і тільки один раз. І - увага - принцем може бути й жінка. Торкатися краси руками не можна. Перед поцілунком треба освіжити подих м`ятною цукеркою.

  Євген жуйку взяв, та поженихатися не вийшло, бо прийшов без паспорта. Кавалери обов`язково мають бути повнолітніми і неодруженими.  

  Вхід до ложа, де спочиває красуня, пильнують одразу три охоронці. Віктор досі доглядав картини в музеї, тепер його робота - дивитися, аби принци, окрім поцілунку, не дозволили собі ще чогось зайвого. 

  Як тільки вона при поцілунку розплющить очі - складеться пара. Та митець, який усе це придумав, не гарантує, що принц на ній одружиться - хоча це і прописано в угоді, яку підписує кожен учасник.

  Наталка лежатиме в музеї три дні - і тільки по дві години. Розклад її сну - на сайті музею. Після неї буде ще чотири сплячі красуні. Серед них - Ліза.

  Віддати себе на поталу мистецтву хотіла сотня незаміжніх українок. Найстаршій претендентці - 48 років. П`ятьом відібраним за це - жодної винагороди.

  Та в перший день в музеї цілувалися неохоче. За годину до Наталчиних рожевих губ не торкнувся жоден хлопець. Хоча один прийшов навіть з квітами і оглядав красуню з різних боків.

  Сплячу красуню поцілувала тільки дівчина - але не розбудила і одразу втекла.

  Ольга Петрів та Євген Кияшко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Китаї встановили рекорд за масовістю виконання народних танців
  Наступний матеріал
  ВАСУ розглядає скаргу ЦВК на рішення щодо незаконності реєстрації Сацюка
  Теги: