5.ua

У Харкові для біженців із зони АТО проводять благодійний фестиваль

  Благодійний фестиваль під назвою "Зігрій літо" проходить у Харкові цими днями. Як повідомили організатори, мета фестивалю - збір допомоги для вимушених переселенців із зони антитерористичної операції (АТО).

  Повідомляється, що фестиваль проходитиме  з 9 до 13 липня.

  Вхідними квитками на концерти фестивалю стали найнеобхідніші для сімей вимушених переселенців речі: продукти харчування та засоби гігієни.

  "Гречка, макарони, чай, печиво, зубні щітки і пасти, шампуні і пральний порошок - в будь-якій кількості, яким ви готові поділитися з тими, хто втік від війни", - зазначила одна з організаторів фестивалю Аліна Ханбабаева.

  Вона також підкреслила, що сьогодні в області тисячі переселенців і переважній більшості з них потрібна матеріальна допомога.

  "П'ять днів музики, добра і гречки" - так напівжартома кажуть організатори про свою акцію.

  В рамках фестивалю вже пройшов кіновечір в хостелі Hosmos, а також заплановано до проведення акустичний концерт у дворику Літературного музею. Крім того, є намір щодо "музичної локації  у клубі INDIE, де виступить відрмий у місті гурт TNTC MDMA (band).
  Також повыдомляэться, що 12 липня відбудеться літературно-музична програма, вартість квитка на яку встановлює відвідувач. Зібрані кошти підуть на закупівлю додаткових продуктів та засобів особистої гігієни для переселилися зі східних областей.

  Нагадаємо, минулими вихідними у Києві в 11-й раз відбувся етнічний  фестиваль "Країна мрій".

  Попередній матеріал
  Януковичі розраховуються зі своїми найманцями в Україні фальшивими гривнями
  Наступний матеріал
  Сапери встановили міст через річку поблизу Слов'янська
  Теги:
  Loading...