offscreen.com

У Карлових Варах відкривається 49-й міжнародний кінофестиваль, Україну представляють три фільми

  Сьогодні у Карлових Варах відкривається 49-й міжнародний кінофестиваль. Цього року у його програмі - 190 художніх фільмів з усього світу.


  Як повідомляє "Радіо Свобода", до програми кінофестивалю входять три фільми, які представляють Україну: документальна стрічка "Майдан" і два художні фільми, які включені до конкурсної програми. Це стрічка Мирослава Слабошпицького "Плем'я" і фільм "Зустріч наосліп", який має спільне українсько-грузинське виробництво.

  Почесний гість цьогорічного фестивалю – відомий американський актор і режисер Мел Гібсон, якого за внесок у світову кінематографію у Карлових Варах відзначать найвищою нагородою – "Кришталевим глобусом".

  "Цього року організатори фестивалю подбали про всі вікові категорії гостей. Програма складена так, що фільми можна переглянути як в кінозалах, так і просто неба. Вже традиційно є в Карлових Варах і містечко для молоді, де можна розбити намет чи розгорнути польову кухню. Вдалось зберегти і знижку на квитки для студентів", - сказано в повідомленні.

  12 липня, у день закінчення роботи кінофестивалю, будуть оголошені імена переможців.
  Попередній матеріал
  МВС передислокувало Донецьке та Луганське управління міліції
  Наступний матеріал
  На другому аукціоні уряд продав 27 авто за 2,7 млн грн