offscreen.com

У Карлових Варах відкривається 49-й міжнародний кінофестиваль, Україну представляють три фільми

  Сьогодні у Карлових Варах відкривається 49-й міжнародний кінофестиваль. Цього року у його програмі - 190 художніх фільмів з усього світу.


  Як повідомляє "Радіо Свобода", до програми кінофестивалю входять три фільми, які представляють Україну: документальна стрічка "Майдан" і два художні фільми, які включені до конкурсної програми. Це стрічка Мирослава Слабошпицького "Плем'я" і фільм "Зустріч наосліп", який має спільне українсько-грузинське виробництво.

  Почесний гість цьогорічного фестивалю – відомий американський актор і режисер Мел Гібсон, якого за внесок у світову кінематографію у Карлових Варах відзначать найвищою нагородою – "Кришталевим глобусом".

  "Цього року організатори фестивалю подбали про всі вікові категорії гостей. Програма складена так, що фільми можна переглянути як в кінозалах, так і просто неба. Вже традиційно є в Карлових Варах і містечко для молоді, де можна розбити намет чи розгорнути польову кухню. Вдалось зберегти і знижку на квитки для студентів", - сказано в повідомленні.

  12 липня, у день закінчення роботи кінофестивалю, будуть оголошені імена переможців.
  Попередній матеріал
  МВС передислокувало Донецьке та Луганське управління міліції
  Наступний матеріал
  На другому аукціоні уряд продав 27 авто за 2,7 млн грн
  Loading...