dailymail.co.uk

У Фінляндії гірськолижники зможуть кататися по дахах

Це перший в світі комплекс такого типу, що знаходиться на курорті Леві

У Фінляндії в селі Коуталакі (Koutalaki) в Лапландії будується гірськолижний курорт, на якому гості зможуть кататися прямо по дахах будівель, повідомляє The Daily Mail.

Підніматися на лижні спуски можна буде за допомогою спеціальних ліфтів. Покатавшись по трасі, гірськолижники будуть продовжувати спуск по природних гірських схилах.

На перших поверхах будівель розташують магазини і ресторани, а вище - оглядові майданчики. Передбачається, що влітку на території курорту будуть проводитися концерти, згодом буде побудований і каток.

Ідея незвичайного курорту виникла в 2011 році у датських архітекторів в рамках конкурсу дизайнерів. За їх словами, вони хотіли "використовувати весь потенціал снігу". Після закінчення будівництва курорт займе територію близько 56 тис. кв. м і вміщатиме понад три тисячі гостей.

Частина будівель вже відкрита для публіки. Точна дата відкриття всього комплексу не уточнюється. Нагадаємо, Леві - один із найбільших гірськолижних курортів Фінляндії. Велика частина лижних спусків підходить для початківців, але є і чотири спуску для досвідчених гірськолижників.

Як повідомляв 5.ua, відео лижного спуску, зняте в стилі "Матриці", за 4 дні зібрало більше 2 млн переглядів.

/
/
/

Попередній матеріал
Візит Папи Римського до Мексики: понтифік зустрівся із мексиканським президентом у Президентському палаці
Наступний матеріал
На День закоханих українців чекає сильний вітер та туман
Loading...