5.ua

У Дніпропетровську збирають книжки для військових, які знаходяться в зоні АТО

  У Дніпропетровську проходить акція, під час якої збирають книжки для військових, які знаходяться в зоні дій АТО.


  Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.
  Ініціаторами акції стали співробітники Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова.  Кожен мешканець області може принести сюди книжку або журнал, які потім доправлять військовим в зону АТО.

  Вже більше місяця бібліотеки Дніпропетровська передають пораненим бійцям у військовий госпіталь різноманітну літературу.
  "Два рази на тиждень ми приносимо хлопцям, які лікуються в госпіталі, журнали, періодику, цікаві видання. Тобто не "важку" літературу, а таку, яка б допомогла їм розслабитися, відпочити та відновитися,  - розповіла заступник директора Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді  Тетяна Сафронова.

  Вона додала, що багато волонтерів дарують книжки для поранених військових. Іноді привозять цілі домашні бібліотеки.

  "Ми дізналися, що необхідність у літературі, журналах, газетах є і в зоні АТО. Така допомога дозволить бійцям відволіктися, підняти бойовий дух та стане чудовою моральною підтримкою. Тому сподіваємося, що городяни і мешканці області долучаться до нашої ініціативи та допоможуть зібрати цілу бібліотеку для справжніх захисників. Її ми передамо в зону АТО", - сказала Тетяна Сафронова.
  Попередній матеріал
  МЗС України звінувачує Росію у взятті українців в заручники
  Наступний матеріал
  На Сході загинув чемпіон України з веслування
  Loading...