У день жалоби 8 телеканалів транслювали розваги та жарти

  Траур за загиблими бійцям 15 червня порушили мінімум вісім національних телеканалів. Про це на брифінгу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення заявила його член Любов Бакаленко.


   "15 червня був проведений моніторинг і зроблений висновок про те, що всіма загальнонаціональними теле-і радіо організаціями були прийняті заходи по зміні програмного наповнення 15 червня. Практично всі компанії оформили ефір відповідно жалобної тональності цього дня. Але були зафіксовані одиничні порушення на телеканалах: реклама, яка має елементи шоу та розваг (переважно реклама пива). На жаль, до цього порушення вдалися майже всі загальнонаціональні канали", - сказала вона.

  «Відсутність повідомлень про день жалоби в Україні зафіксовано на телеканалі Тоніс і НТН. Наявність розважальних та концептний-видовищних програм на телеканалах СТБ, Новий канал, 1 +1 International. Передачі еротичного спрямування на телеканалі «Про все», трансляція комедійних фільмів на каналі ТЕТ і Право-ТВ », - заявила Бакаленко.

  Як відомо, 14 червня над Луганськом терористи з т.зв. "ЛНР" збили транспортний літак Іл-76 з українськими військовими, в результаті чого загинуло 49 осіб. У літаку були хлопці з усієї України. Найбільше серед жертв - десантників з Дніпропетровщини.

  Указом президента України 15 червня, в Україні було оголошено день жалоби .
  Попередній матеріал
  Міноборони: На Сході стало більше терористів і важкого озброєння
  Наступний матеріал
  Дитячий табір "Артек" переїхав до Карпат
  Теги: