5.ua

У День захисника України Тарас Чубай і Kozak System презентували в Києві проект "Пісні самонаведення"

  14 жовтня, в День українського козацтва та День захисника України, на свято Покрови Тарас Чубай та гурт Kozak System представили у Києві свій новий проект "Пісні самонаведення".


  За словами Чубая, пісні з нового однойменного альбому виконані у зовсім не поширених в Україні стилях - регі та даб. Мотиви "сонячної Ямайки", як сказали музиканти, чутно майже у кожній пісні.

  Присвячений виходу нового альбому концерт складався із двох частин. Протягом першої Kozak System разом із Чубаєм виконали свої нові пісні, а також відому слухачам композицію на вірші Богдана-Ігоря Антонича "Мова гайова".

  Після антракту на сцені виступив "Плач Єремії" зі своїм культовим альбомом "Наші партизани", який вперше було виконано повністю вживу.

  Зі сцени звучали повстанські, стрілецькі та козацькі пісні. Пісню "Пливе кача..." зал слухав стоячи, закінчивши її гаслом "Герої не вмирають", яким на Майдані проводжали в останню путь героїв Небесної сотні.

  Як і в першій, так і в другій частині виступу разом із Kozak System та "Плачем Єремії" декілька пісень зіграв всесвітньовідомий український скрипаль Василь Попадюк.

  Коцерт закінчився виконанням на біс хітів "Вона", "Я піду в далекі гори" і "Ти втретє цього літа зацвітеш".

  IMG 0098

  IMG 0127

  IMG 0135

  IMG 0054

  IMG 0085

  Тарас Ільків
  Попередній матеріал
  Закон про люстрацію опублікований в газеті "Голос України"
  Наступний матеріал
  Позиції сил АТО обстріляли понад 40 разів
  Теги:
  Loading...