У Чернівцях відкрили літературну резиденцію для поетів із Європи

  Першу в Україні літературну резиденцію для поетів із Європи відкрили у Чернівцях. Суть такого формату полягає в тому, що автор приїздить на запрошення організаторів пожити і попрацювати у місті впродовж місяця, потому - публікує свій доробок.

  Організатори - Міжнародна літературна корпорація "Meridian Czernowitz" - планують, що у квартирі-студії щороку житиме близько десятка‭ ‬іноземних поетів, як початківців, так і відомих широкому загалу. Перший приїде вже в березні - це буде поет,‭ ‬есеїст і перекладач із Німеччини Рон Вінклер. Організатори сподіваються - резиденція сприятиме розвиткові та зміцненню культурних зв`язків України та Європи, поліпшеню іміджу як Чернівців, так і України в цілому.

  Юрій Андрухович, письменник, поет, перекладач, член ініціативної групи "Meridian Czernowitz": "Ну, скажімо, людина, яка тут проживе місяць, попрацює над своїми новими творами, повертатиметься в свою країну з прекрасними враженнями про Чернівці і буде при кожній нагоді розповідати, які чудові люди в Чернівцях, яке це фантастичне місто і як йому чи їй сподобались українці".

  Святослав Померанцев, президент Міжнародної літературної корпорації "Meridian Czernowitz": "Ми робимо це задля того, щоб Чернівці, Україна звучали в інфопросторі світовому".

  Попередній матеріал
  Берлусконі запідозрили у підкупі сенатора
  Наступний матеріал
  У Києві презентували повний варіант щоденників Олександра Довженка [відео]
  Теги:
  Loading...