5.ua

У Будинку кіно презентували кінострічки режисерів-початківців

  У столичному Будинку кіно презентували стрічки українських кінематографістів-початківців. Вісімнадцять випускників університету імені Карпенка-Карого працювали над своїми роботами більше року, і все – власним коштом.


  Почався показ кінострічок новоспечених режисерів із короткометражного фільму про свободу. Автор – випускниця інституту імені Карпенка-Карого Ольга Гончар. Знімати історію жорстких стосунків серед молоді дівчина узялася ще у лютому 2013-го. Ціну такої роботи кінорежисерка не називає, лише каже, що витратила на зйомки п’ятирічні збереження своєї родини. Та попри це, усе ж відчуває себе людиною вільною.

  Арсеній Бортник присвятив свій фільм українському Кобзарю. У ньому йдеться про те, як наслухавшись історій про власну геніальність – Тарас Шевченко сходить зі свого портрету і займається пошуком роботи.

  Не минулося із без стрічки, присвяченої Майдану.

  Познайомити глядачів з новоспеченими режисерами вирішили в одній зі столичних кіностудій. Кажуть, саме з цього покоління випускників почнеться успішний старт української кінематографії, адже більшість із них народилися у роки створення незалежної України.

  "Молодь, яка цілком самостійно може працювати в цьому кінематографі. Всі ровесники України незалежної. І саме їм цю Україну продовжувати будувати", – певна Галина Криворчук, директор студії "Віател".

  Широкому загалу презентували одинадцять фільмів молодих кіномитців. В університеті ці роботи оцінили ще на початку літа, а от тепер на них чекає найсуворіша критика – від українського глядача.

  Нонна Лактіонова, Богдан Кальченко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Аваков розповів, скільки коштує екіпірування одного бійця АТО
  Наступний матеріал
  У Донецьку загинув мирний житель
  Теги:
  Loading...