Фото kint.com

У Британії вручили Букерівську премію

  У Лондоні напередодні ввечері пройшла урочиста церемонія вручення Букерівської премії – найпрестижнішої британської літературної нагороди.


  Як передає Reuters, у 2014 році The Man Booker Prize отримав австралійський письменник Річард Фленаган за роман "Вузька дорога на далеку північ" (The Narrow Road To The Deep North).

  У цьому романі розповідається про долю військовополонених, які під час Другої світової війни за наказом японського командування будували залізницю між Бірмою і Таїландом. Вона отримала прізвисько "дорога смерті", так як при її будівництві померли приблизно 90 тисяч азіатських каторжників і 16 тисяч військовополонених.

  Нагороду письменнику вручила дружина принца Чарльза, герцогиня Корнуольська Камілла. Він отримав 50 тисяч фунтів стерлінгів (близько 80 тисяч доларів). Інші п'ять претендентів з шорт-листа отримали по 2,5 тисячі фунтів.

  Букерівська премія була заснована в 1968 році.

  Цього року вперше на премію міг претендувати будь англомовний письменник, чиї книги опубліковані у Великобританії. Раніше нагороду могли отримати тільки автори з Великобританії, Ірландії та країн Британської Співдружності.
  Попередній матеріал
  СБУ затримала міліціонера-зрадника з Дружківки
  Наступний матеріал
  Військові делегації Південної Кореї та КНДР поновили перемовини
  Теги:
  Loading...