"Цирк дю Солей" вдруге гастролює у Києві [відео]

  Вони грають із вогнем, гравітацією і можливостями власного тіла. Всесвітньовідомий "Цирк дю Солей" із гастролями вдруге приїхав до Києва із програмою "Алегріа". Виставі - уже майже двадцять років. За цей час об`їздила двісті міст, а в українській столиці - вперше.

  Під куполом цирку висять догори дриґом повітряні акробати, а вона акомпонує наживо. Мало хто знає, що ця добра фея, яка відкриває шоу - українка Мар`яна Соболь.

  Глядачі: "Действительно? А она в Киеве живет?"

  Глядачі: "Українка?"

  Глядачі: "Может быть, познакомиться получится".

  Мар`яна - перша нефранкомовна солістка шоу "Алегріа". За два з половиною роки гастролів об`їхала всю земну кулю. Перед київською прем`єрою встигла відвідати рідний Павлоград.

  Мар`яна Соболь, співачка: "Два дня назад, ха-ха. На самом деле, мы бываем дома, потому что у нас хороший график. Два с половиной месяца мы работаем и у нас есть 2 недели, в течении которых мы можем приехать домой".

  Вони дихають вогнем і скручуються у вузли. І хоча зі сцени трюки артистів виглядають легко, "Цирк дю Солей" - це тонни реквізиту. Аби артист проскакав у такій масці по сцені дві години - дизайнери  працюють по вісімдесят годин. А щоби пошити один костюм - треба чи не втричі більше часу. Усе це начиння ледь уміщується у півтори вантажівки. Але і це - не весь арсенал мандрівного цирку.

  Ванесса Наполі, прес-секретар шоу "Алегріа": "Ми подорожуємо з двадцятьма двома ванатажівками. У них є все необхідне для проведення шоу. Це кухня, кабінети фізіотерапії, масажні столи, пересувний офіс, і, звісно, костюми".

  Кухня на українських гастролях - відповідна. В обід частували борщем і котлетами, розповідає еквілібрист Денис Толстов. До "Цирку дю Солей" киянин чкурнув одразу після естрадно-циркового училища. Й уже десять років зриває овації надважким сольним номером.

  Він не приховує, що за гонорари купив батькам квартиру в Києві, а сам мріє про Монте-Карло.

  Денис Толстов, еквілібрист: "Мне хотелось бы, конечно, учавствовать в каком-то цирковом фестивале. Например, как ежегодно проходит цирковой фестиваль в Монте-Карло. Это как Олимпиада для спортсменов".

  "Алегріа" - у перекладі з іспанської - означає радість. Веселять гладачів цією програмою вже майже двадцять років. За цей час шоу об`їздило сорок країн і зібрало п`ятнадцять мільйнів глядачів.

  Глядач: "Это люди, которые дарят мне ощущение катарсиса. Максимального пика удовольствия".

  На сцені розігрують боротьбу молодого й старого поколінь у казковому королівстві. А складні акробатичні трюки чергують з клоунадою.

  Маленький глядач: "Мне еще понравилось, как клоун на лошадке который, и на мотоцикле".

  Глядач: "Я боюсь клоунов. Я боюсь их с 3 лет. Я считаю их совсем несмешными. Что смешного в переодетом чуваке, у которого ирокез и все остальное?"

  Упродовж двох годин глядачів то лякають, то смішать п`ятдесят п`ять артистів. Українців у складі трупи - п`ятеро. До кінця червня всі вони - в Києві. Гастролюватимуть світом до грудня. А потім шоу "Алегріа" спровадять на пенсію.

  Анастасія Бабенко, Максим Петраков, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  Найдовший вантовий міст у світі - грецький "Харілаос Трикупіс" [відео]
  Наступний матеріал
  Київський суд розглядає справу Вадима Тітушка
  Теги: