Свято для чоловіків на українському тижні моди

  Свято для чоловіків на українському тижні моди. В останній день "Юкрейніан фешн вік" свої колекції показали Олена Голець, Михайло Воронін та Михайло Ліпаков. Вони представили одяг, як для жінок так і для чоловіків. Закривала український тиждень моди і кореспондентка "5-го каналу" Олена Халік.

  Сильна половина людства дочекалася моди і для себе. Окрім колекцій виключно для жінок, вітчизняні дизайнери представили і чоловічі лінії свого одягу. Бренд ВАЛДІ, показав нову колекцію створену під керівництвом нового дизайнера Михайла Ліпакова. Він присвятив свої роботи чоловіку-батьку, який полюбляє одягатися комфортно та стильно.

  Олена Голець присвятила свою колекцію королівським скачкам. Одяг, як для чоловіків так і для жінок виготовлений у вигляді імітації форми для верхової їзди – пальта та жилети з хутром, вузькі короткі брюки та високі чоботи, і все це у поєднанні з авторським принтом із зображення кінних перегонів. Завершили показ вечірні костюми, сукні з велюра та спідниці максі зроблені з пір’я.

  Завершився український тиждень моди показом Михайла Вороніна – тепер під керівництвом метра вітчизняного фешну працює міжнародний кравтет, до якого входить і дочка  дизайнера. На подіумі, окрім класичного чоловічого вбрання і жіноча колекція.

  Загалом в колекції домінує діловий стиль, як для чоловіків так і для жінок – костюми, пальта як пастельних так і яскравих кольорів.

  Олена Халік та Дмитро Дємєшев, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Парижі відкрилася виставка творчості Кубрика
  Наступний матеріал
  Літак із 53 українцями на борту вилетів з Токіо
  Теги: