5.ua

Суд покарав харків'янина за відому пісеньку про Путіна

  Дзержинський районний суд Харкова 26 червня присудив місцевому активісту організації "Громадська варта", одному із ведучих харківського Євромайдану Валентину Бистриченко п’ятдесят годин виправних робіт на комунальних підприємствах за те, що на площі Свободи у Харкові співав відому пісню про президента Росії Володимира Путіна.


  "Мене і ще двох активістів суд вирішив покарати за те, що ми голосно виголошували «Путін-х**ло». Суддя Лозюк повністю прибрав політичний момент і покарав за хуліганство в громадському місці. Я ж у поясненні протоколу чітко зазначив, що голосно вигукуючи "Путін-х**ло" я висловлював громадянську позицію щодо того, що Путін фінансує тероризм, постачає до України важку зброю", – заявив Валентин Бистриченко Радіо Свобода. За його словами, він і його товариші не збираються працювати на комунальних підприємствах.    

  Найближчим часом активісти планують оскаржувати постанову суду. Зараз активісти разом із філологами розбираються в тому, чи є слово "х**ло" нецензурним.

  У прес-службі Харківського обласного управління МВС підтвердили, що Бистриченка з двома активістами покарали за нецензурні кричалки.
  Попередній матеріал
  В Донецьку терористи готують штурм військової частини
  Наступний матеріал
  Під АП вимагали розслідування порушень прав людини під час Євромайдану
  Теги:
  Loading...