Столична молодь влаштувала шоу вуличної моди (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  "Надихай друзів своєю оригінальністю!" Саме під таким гаслом у Києві відбулося оригінальне дійство - шоу вуличної моди.
  Бабусині сумки, братові кеди та мамині штани. Вулична мода не визнає законів та умовностей, кожен сам обирає те, у чому красиво та комфортно, незважаючи ні на Тижні Високої моди, ні на думку перехожих. Пасує вулична мода і дівчатам, і хлопцям. Щоправда, на думку модельєрів, юнакам важче вдягатися вільно - суспільство іще до цього не звикло.

  Тетяна Карамболь, модельєр: "Ти дуже часто йдеш і бачиш: іде красиво, стильно, гарно вбраний хлопець і чує на свою адресу відгуки від перехожих, сірих, таких, убитих".

  Учасники шоу розповідають, що вдягаються з фантазією щодня, а не лише до сьогоднішньої акції. Кажуть - полюбляють  яскравий вигляд, вирізнятися з юрби.

  Іра, студентка: "Ці кеди я забрала в свого брата, бо вони були його розміру і я змусила його їх купити. Цей піджак я купила у магазині, це плаття я купила на секондхенді, звичайні колготки, звичайні значки, подарунки, краватки з різноманітних секондів. Мій подарунок, моя качка, яку зробила моя улюблена подруга".

  Школярка Марія зізнається, що нові речі купує рідко, натомість любить позичати одяг у своїх рідних. Серед її гардеробу як бабусині, так і дідусеві речі. Є навіть спідниця , яку дівчина носила ще у першому класі. Розповідає, що свою стильну сумку знайшла у бабусиній комірчині.

  Марія, школярка: "Відкриваю двері кладовки, лежить ця червона сумочка, а у ній - консервації. Я така обережно закрила двері, всередині мене щось горіло, і я зрозуміла - ця сумка буде моєю".

  На алеї, де зібралися прихильники вуличної моди, фотографи вивісили понад 100 світлин, присвячених темі кохання. Крім того, кожен з учасників виставки міг досхочу позувати перед об`єктивами фотокамер. Щоправда недовго, адже лютневому вітру й морозу байдужі питання моди та стилю. Тож незабаром молодь пішла грітися чаєм, а наступну акцію пообіцяла провести у теплішу пору року.

  Олена Угрин, Максим Шинкаренко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.86Мб)
  Попередній матеріал
  Найдорожчу у світі сукню виготовили в Японії
  Наступний матеріал
  Україна вшановує загиблих в Афганістані
  Теги: