Стартувала виставка hand-made "Штуки" [репортаж, відео]

  Близько 7-ми десятків майстрів hand-made презентували свій крам на київській виставці "Штуки". Такий ярмарок відбувається у столиці вже вдванадцяте. Цього разу його приурочили до Дня усіх закоханих.

  Ксенія Дворнікова, 5 канал: "Одягнутися неповторно мають нагоду відвідувачі виставки  "Штуки". Тут унікальних речей багато як ніде - придбати можна капелюшки, одяг та прикраси. Усе зроблено вручну".

  Крам на ярмарку - на будь-який смак і гаманець. Утім, більшість виробів із сердечками - до Дня Святого Валентина. Hand-made годинники -для закоханих - річ першої необхідності, розповідає ця майстриня. Обіцяє - такий цокати буде довго та точно.

  Ті, хто зголоднів, мають змогу придбати унікальні пряники. Рецепт господиня тримає у секреті, проте запевняє - усе екологічно чисте та свіже. Пекли ласощі з любов’ю, бо для закоханих.  

  Натуральне та унікальне мило - найкращий подарунок коханій людині - переконує пані Ольга. За один шмат просить від 10 до 125-ти гривень - залежно від розміру та складності роботи. На полИці є дитячий варіант - з казковими персонажами та для дорослих - набір для шиття, яким можна помитися.

  Зробити іграшку можна з будь-чого - переконує Катерина. Її персонажі народилися зі шкарпеток.  

  Відвідувачі від таких дрібничок у захваті. 

  Це вже дванадцята виставка і щоразу відвідувачів стає дедалі більше. Головне завдання - надихнути людей робити щось власноруч та дбайливо ставитися до чужої праці.

  Ксенія Дворнікова, Віктор Сніжко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Єгипетських урядових чиновників оголосили невиїзними [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Вихідця з України затримали у США - за підозрою у чотирьох убивствах
  Теги: