5.ua

Сорочинський ярмарок під загрозою скасування

  Проведення традиційного Сорочинського ярмарку, яке заплановане на 18-24 серпня, цього року виявилося під загрозою зриву. Причина тому - бойові дії на сході України.

  Про це 9 липня повідомляють у прес-службі Полтавської ОДА.
  Як зазначено у повідомленні, голова Миргородської районної держадміністрації Юрій Коваленко стурбований можливими терактами в місці великого скупчення людей. При тому голова координаційної ради громадських організацій "Полтавська громада" Віра Маслак вважає, що влаштовувати "бенкет під час чуми" не годиться.
  Однак директор ТОВ "Сорочинський ярмарок" Юлія Щербакова вважає: проведення ярмарку продемонструє, що на Полтавщині все спокійно, стабільно і мирно.
  "Скасувати підготовку до проведення ярмарку можна в будь-який час, але організувати ярмарок за тиждень неможливо", - вважають у Полтавській ОДА.

  В підсумку вирішено повернутися до розгляду цього питання за місяць.

  Нагадаємо, знаменитий Сорочинський ярмарок, оспіваний Гоголем, був відроджений в 1966 році. За весь час він скасовувалася тільки двічі - у зв'язку з неврожаєм сільгосппродукції і кілька разів переносилися строки проведення, оскільки нормальній торгівлі заважали дощі.

  Попередній матеріал
  Президент має намір призначити ще одного заступника керівника своєї адміністрації
  Наступний матеріал
  Американець Шеннон Бріггс зможе битися за титул чемпіона світу (WBA)
  Теги:
  Loading...