Сьогодні українські художники представлять свій живопис на «Sothebys»

  Сьогодні 13 українських художників представлять власний живопис світові на аукціоні «Sothebys» у Лондоні. А заодно й дізнаються скільки коштує контемпорарі арт українського виробництва. Із молотка підуть 20 робіт, пензля Іллі Чичкана, Олега Тістоля, Арсена Савадова, Олександра Ройтбурда, Олександра Гнилицького, Павла Макова та інших.

  При відборі керівники Собтіс керувалися двома критеріями: художник повинен бути знаним та часто виставлятися у Європі, а також відрізнятися оригінальністю. Попередня вартість творів – від 2 тисяч фунтів до 37 тисяч фунтів стерлінгів.

  Мистецтвознавці вже охрестили подію українським арт-проривом, адже це не поодиноке досягнення кожного із митців, а старт України в світовий культурний простір. Утім, серед виставлених лотів 9 червня лише одна п`ята – українські, усі ж інші представляють російське мистецтво.

  За словами організаторів, об’єднання російських та українських митців під дахом Сотбіс – це не політичний крок. Бо ймовірні покупці цих творів, мають не лише спільні економічні інтереси, а й ментальність.

  Попередній матеріал
  ВАЖЛИВЕ ЗА ВИХІДНІ
  Наступний матеріал
  До 50 зросла кількість загиблих під час негоди у Китаї
  Теги:
  Loading...