5.ua

"Скрипаль диявола" Девід Ґарретт вперше дав концерт у Києві

Девід Ґарретт зіграв кавер-версії відомих хітів популярних виконавців, серед яких Led Zeppelin, Vaya Con Dios, Michael Jackson, Nirvana, Coldplay

16 грудня уперше в Києві на сцені Національного палацу "Україна" на скрипці у супроводі музикантів зіграв всесвітньовідомий американський скрипаль-віртуоз німецького походження Девід Ґарретт. Музикант вийшов на сцену з фойє концертного майданчику під шалені оплески публіки, виконуючи один із своїх відомих хітів. У залі був повний аншлаг.

Відзначимо, що скрипаль виконав більше сучасних хітів, аніж класичних творів. Однак це не завадило продемонструвати йому свою віртуозність, різні техніки виконання і неперевершений музичний смак. Зі сцени пролунали кавер-версії відомих хітів популярних виконавців сучасності і минулих років, серед яких LedZeppelin, Vaya Con Dios, Michael Jackson, Nirvana, Coldplay. Класика була представлена Моцартом, Бахом, Вівальді, Чайковським. Також звучали й власні твори Ґарретта.

/
/
/

Ґарретт увесь час спілкувався з публікую: перед кожною композицією щось розповідав або ділився емоціями і дякував за теплий прийом. В одній із розповідей Девід зізнався, що у Києві своє дитинство провела його бабуся, тому музиканту особливо приємно відвідати українську столицю. Він також додав, що своїх шанувальників називає друзями і сказав, що їхня любов дуже надихає його на створення власних творів. Крім того, кілька разів музикант спускався в зал до глядачів і проходив поміж рядів. Після чергової композиції Ґаррет просто вийшов із зали: публіка заінтриговано чекала на його повернення і вгадувала, звідки ж музикант знову вийде на сцену.

Скрипаль також влаштував батл зі своїм гітаристом, з'ясовуючи, що крутіше – скрипка чи гітара.  

Послухати Девіда Ґарретта прийшли сім'ї, пари і просто справжні фанати, які в ході концерту організували флешмоб. Під час виконання одного з хітів глядачі одночасно підняли листівки із зображенням веселки, подарувавши музиканту таким чином райдужний настрій.

/
/
/
/
/
/
/

Ви ще можете потрапити на додатковий концерт скрипаля-віртуоза, який відбудеться 18 грудня у Палаці "Україна".

Марина Попович, Євгенія Китаїва, 5.ua

Попередній матеріал
У МВС Туреччини повідомили про затримання семи осіб у зв'язку з терактом у Кайсері
Наступний матеріал
Кличко особисто підтримає Усика на його першому бої в США

"Скрипаль диявола": Вперше в Україні виступить Девід Ґарретт

Французька скрипалька зіграла для бійців АТО та волонтерів

Український скрипаль посів друге місце на конкурсі королеви Єлизавети

Українські скрипалі виконали Гімн України на площі Івано-Франківська

Науковці спростували міф про унікальне покриття скрипок Страдіварі

5 канал - трансляція наживо