Шоколадна експозиція у львівському історичному музеї [відео]

  Зали львівського історичного музею пропахли шоколадом. Тут почала діяти експозиція, яка розповідає про історію цього кондитерського продукту. Найвизначніші архітектурні шедеври Європи та України втілені у чорному й білому шоколаді. Над смачним містечком майстри із Львова та Сімферополя працювали два місяці.

  Інна Гусейнова, екскурсовод: "Перед вами височить Ейфелева вежа, яка має зріст 2.20. Виконували цю красу 10 майстрів".

  450 кілограмів шоколаду використали шоколатьє, щоб у найменших деталях відтворити Ейфелеву та Пізанську вежі, Андріївську церкву, парламент Великої Британії, Колізей та ще кілька історичних будівель Європи.

  Андрій Яблочков, координатор проекту: "Ми не просто взяли и построили Эйфелеву башту - масштаб, вот как мы ее представляли или видели в Париже, масштаб 1 к 150. Например, смотря на Пизанскую и Эйфелеву башты - они такие и есть, если их только умножить в 150 раз. Люди которые возле башты они тоже в масшабе 1 к 150".

  За кілька місяців майстри обіцяють відтворити і львівську архітектуру. Її також втілять у білому та чорному шоколаді, з марципаном та мармеладом. Виставку у Львові змінюватимуть щопівроку. В історичному музеї кажуть - під шоколадну експозицію виділили найкращу залу.

  Тарас Рудько, заступник директора Львівського історичного музею: "Це виставкові зали в палаці Корнякта, які мають історію, пізній Ренесанс, XVI століття, і саме ці зали ми надали, щоб цей музей ствердити, майбутній музей".

  Усі експонати - ручної роботи. На них шоколатьє витратили від кількох годин до кількох днів.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал


   

  Попередній матеріал
  "Франс Футбол" склав рейтинг найбагатших футболістів
  Наступний матеріал
  У США поновлюють пошуки жінки-пілота, що зникла 75 років тому
  Теги: