Сергій Жадан презентував нову збірку поезій "Вогнепальні й ножові"

  Відомий український письменник та перекладач Сергій Жадан презентував свій новий доробок. Книга "Вогнепальні й ножові" - це збірка поезій останнього часу, що написані, як зізнається сам автор, під впливом телевізійних новин та кримінальної хроніки.

  "Вогнепальні і ножові" - це і біблійні та кримінальні балади, і історії про кохання, і вірші про героїзм, зраду, жорстокість та вірність. Але головне - усі герої нової книги попри усі негаразди йдуть до своєї мрії і залишаються непереможними. Збірка видана з ілюстраціями дніпропетровських художників. Підтримати письменника прийшли чимало його шанувальників та друзів - усім навіть місця не вистачило.

  Сергій Жадан: "Книга вийшла така, з одного боку, наче дуже жорстка, дійсно, з якимись такими персонажами бойовими, а з іншого боку - вона насправді дуже ніжна і лірична, тому я думаю, що там, крім вогнепальних і ножових, є ще якісь такі сердечні речі".

  Олесь Доній, народний депутат, фракція НУ-НС: "Жадан - це страшенне талантіще. Вважаю, що він надзвичайно сильний серед всіх сучасних українських поетів".

  Учасники презентації: "Навіть коли ти вже клкьа разів прочитав його вірші, вже навіть знаєш щось там напам`ять, якісь там рядки - все одно в кожному рядку ти знаходиш шось нове".

  Учасники презентації: "Мабуть, він один з найкращих сучасних авторів. Його теми - особливо інтимна лірика - є дуже близькі".

  Учасники презентації: "Поезія мені більше подобається, ніж його проза, поезія, дійсно, більш молодіжніша".

  Попередній матеріал
  В УЄФА розповіли про механізм доставки квитків на Євро-2012
  Наступний матеріал
  Боргова криза у Чехії призвела до розвалу правлячої коаліції
  Теги: