5.ua

СБУ видала літературний альманах до 200-річчя з дня народження Шевченка

  До 200-річчя від дня народження Кобзаря вийшов друком  літературний альманах, який є спільним творчим доробком курсантів, студентів та викладачів Національної академії Служби безпеки України.

  Про це 10 липня повідомили у Службі.

  Зокрема повідомляється, що збірник об’єднав поетів, прозаїків і публіцистів, які презентували на його сторінках більше ста власних творів.

  "Генію і пророку, Ви бачите, як прагнемо ми зробити все, щоб життя наше стало таким, про яке мріяли Ви, де "буде син, і буде мати, і будуть люди на земл"», – це звернення студентки Академії Алли Солодкої до поета є основним лейтмотивом усього збірника.

  Майбутні офіцери спецслужби мовою літературних тропів поділились своїми мріями, баченнями минулого і майбутнього України, розумінням істинного патріотизму, який за усіх часів вимірюється готовністю захищати свою Батьківщину, її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.  
  "Незламна, друже, наша воля, і кров козацька в жилах аж кипить. Ми знаємо, ми віримо, ми зможемо Вкраїну-неньку захистить!" – пишуть курсанти.
  Видання збірника–посвяти Кобзареві – це не просто презентація творчості, а, у першу чергу, вияв глибокої шани генію української літератури за його неоціненний внесок у становлення національної культури,  формування ідеї української державності. 

  Поетичний альманах буде розміщено  на сайті Національної академії СБ України.


  Попередній матеріал
  Росія почала перекидати військову техніку в Крим
  Наступний матеріал
  Савченко просить передавати їй книги - Лутковська
  Loading...