Розпочався Міжнародний тиждень сучасного мистецтва "Космічна Одіссея"

  Мистецький арсенал став космічним. У арт-центрі розпочався Міжнародний тиждень сучасного мистецтва під назвою "Космічна Одіссея". Приурочили захід до п`ятдесятиріччя з дня першого польоту людини в космос. Макети супутників, програвач, з аналогом якого Юрій Гагарін летів у космос, чудернацькі літаючі апарати та ще понад сто картин та інсталяцій на космічну тему від українських і закордонних митців. Триватиме космічне дійство три тижні.

  Хочеш в космос - сходи в Мистецький арсенал. Тут уже літають.

  Космонавт Іван в чорних окулярах керує дивним літаючим об`єктом. Це космічне яйце спорудила дружина голови Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна. Яйце світиться синім і коли до нього торкатися, видає звуки, схожі на морські.

  Український космонавт Леонід Каденюк каже в диво-яйці справді як у космосі. Скульптор Олег Пінчук показує, як тут і зараз полетіти в космос. Лежить на матраці. Матрац вібрує, митець в шкарпетках і без скафандра уже там, де був Каденюк. Подумки.

  Собаки, що грають у футбол, шоломом космонавта, ракета, складена з бляшанок з-під кока-коли, сивочолий кобзар на Марсі. Та ще під стелею - фігура Гагаріна. Програвач Гараріна теж тут. Аналогічний був у видатного космонавта під час першого польоту.

  Космосу у Мистецькому арсеналі - ходити-не переходити. Одразу сто тридцять митців створили космічні шедеври. Дванадцятого квітня, коли мине рівно пятдесят років від першого польоту в космос, на виставковій площі Арсеналу влаштують космічні перформенси. І показуватимуть нуково-популярні фільми.

  Ольга Петрів та Олексій Іванченков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Джолі ледь не стала жертвою атаки своїх фанатів на кордоні Лівії та Тунісу
  Наступний матеріал
  Вибух на складі боєприпасів у Росії: 3 людей загинуло
  Теги: